Rendihind: 400 € (kuni 10 tundi)
Kaasakiskuv interaktiivne mäng, mis paneb proovile Sinu kiiruse, reaktsiooni ja osavuse. Esmapilgul lihtsale batuudile saab kinnitada kümme nupplülitit. Atraktsiooniga tuleb kaasa tablooga kohver, mille pealt saad valida 3 põnevat mängu ja kümme vabateemat.

Mängijad:
Vanusepiirang: 15 - 99 aastat, kuid võib sobida ka alates esimesest eluaastast. 
Kaalupiirang: kuni 100 kg
Pikkusepiirang: puudub
Korraga batuudil kuni 4 mängijat.


Mäng nr 1.
Kogu võimalikult palju punkte. Mängu kestvus 45 sekundit. Mängijaid 2 või 4. Mängijad valivad omale värvi, kas roheline või punane. 45 sekundi jooksul tuleb vajutada võimalikult palju põlemasüttivaid nupplüliteid. Võidab suurima punktisumma saaja.

Mäng nr 2.
Varasta teise punkt. Mängu kestvus 45 sekundit. Mängijaid 2. Iga mängija valib omale kas rohelise või punase värvi. Kes jõuab esimesena oma nupplülitile vajutada saab punkti. Röövides samas teise mängija tule põlevalt nupplülitilt. Võidab suurima punktisumma saaja.

Mäng nr 3.
Kodu. Mängu kestvus 45 sekundit. Mängijaid 2. Mängu alguses peab iga mängija valima endale ühe nuputule kodunupuks. Samuti tuleb valida, kas mängitakse punase või rohelise tule peale. Peale süttiva nupptule valikut peab alati vajutama ka kodunupule. Võidab suurima punktisumma saaja.

Vabateemad.
Ajapiirangut ei ole, korraga batuudil kuni 4 mängijat. Teema valides süttivad järjest nupptuled, millele vajutades kostub teemakohane heli ja tuli kustub. Lihtsalt hüppa ja vajuta süttinud tuledele. Rohkelt rõõmu ja energiakulu!
1. Ahvid
2. Tsirkus
3. Kindlus
4. Printsessid
5. Farm
6. Delfiinid
7. Mereröövlid
8. Disco
9. Röövlid
10. Kiired ja Vihased

Vaata Kiirreageerija videosid (väiksemate lastega) siit.

Siit näed, kas see atraktsioon on Sulle sobival päeval vaba või juba broneeritud.
Kui Sinu poolt valitud päeval ei ole kalendris mitte ühtegi märget, on batuut sel päeval vaba.
Kui on märge "kinni", siis kahjuks sellel päeval enam seda atraktsiooni võimalik rentida pole.