Batuudijuss on pereettevõte, kes alustas täispuhutavate batuutide rendiga 2012 aastal.


Batuudijuss OÜ tagab Teile ohutuse meie batuutidel! Kõik batuudid on terved, vastavad kehtestatud nõuetele ja on hoolikalt peale iga kasutust puhastatud. Kõik katkised kohad on meisterlikult parandatud. Amortiseerunud batuudid on maha kantud ja neid me välja ei rendi. Batuudi purunemisel, mida juhtub väga harva, toome Teile asendusbatuudi. 

Tellides meilt paigalduse, garanteerime atraktsiooni(de) ohutuse.
Tellides meiepoolse instruktori,  tagame atraktsiooni reeglipärase kasutamise ja ohutuse batuudil.
Ilma meiepoolse instruktorita palume Teil kinni hoida kaasaantud reeglitest ja kasutustingimustest, sellega tagate ise atraktsiooni kasutajate ohutuse.


Meie tegevust iseloomustab:

Ohutus
Batuutide valikul oleme lähtunud ennekõike ohutusest. Meil ei ole katusega batuute, et vältida lämbumisohtu voolukatkestusel. Meiepoolsel paigaldusel on batuudid suurte vaiadega maasse kinnitatud ja vajadusel turvatud lisakinnitustega. Sõltuvalt pinnasest kasutame vajadusel ka maa sisse keeratavaid kinnitusvaiasid, mida ei ole võimalik ilma keeramata välja tõmmata. Kivise pinna jaoks ja asfaldile paigaldame ainult juhul, kui batuudi saab turvaliselt kinnitada lähedal asuvate puude või rajatiste külge, või paigaldame platsile tüüblitega ajutised kinnitusvaiad. Inimelu on olulisem kui rikutud pinnas. Kui soovid rohkem infot meie teenuse ohutuse kohta, helista 51 08 490 (Jaanus). 

http://uudised.err.ee/v/eesti/6710cae7-ca9a-4067-8a02-be24a1cc6e4d 


http://naistekas.delfi.ee/kirevmaailm/videod/videoselgitus-pole-voimalik-et-oigesti-paigaldatud-batuut-minema-lendaks?id=71856597Mõistmine
Meil ei ole broneerimistasu. Broneeringute muutmine ja tühistamine on Teie jaoks tasuta. Kui olete teinud meile ettemaksu ja tühistate broneeringu, kuulub ettemaks Teile koheselt tagastamisele. Broneeringuid on võimalik tasuta tühistada isegi tellimispäeva hommikul.

Turvalisus

Kõik meie batuudid on turvalised, läbinud regulaarse kontrolli ja üle vaadatud peale iga kasutuspäeva. 

Puhtus ja kord
Kõik batuudid on puhtad ja terved. Meil on tipptasemel batuudiparandaja, mistõttu ei ole batuutidel nähtavaid parandusi või paike. Me ei transpordi batuuti otse kliendilt kliendile (v.a. erandkorras ja kliendiga kooskõlastatult) vaid iga kasutuskorra järel paigaldame batuudi uuesti ja puhastame selle korralikult. Seetõttu puudub meil ka mõneks tunniks rentimise teenus. Täname mõistva suhtumise eest.

Sponsorlus
Oleme tasuta atraktsioonidega toetanud:
Kolmikute kokkutulek 2012, 2013, 2014, 2015, 2016
Raplamaa suurperede kokkutulek 2012, 2013
Oleme Rullituur suursponsor
Läänemaa suurperede kokkutulek 2019
Pardiralli sponsor 2017 ja 2019
2013 aastal viisime igasse Harku valla lasteaeda üheks päevaks hullamiseks tasuta täispuhutava batuudi.  

Paindlikkus
Planeerisite oma peole tellida batuudi, kuid miski sundis teid ümber otsustama? On see siis halb ilm või peo ärajäämine – Batuudijuss mõistab Teid. Just seepärast on meie juures broneeringu tühistamine tasuta, isegi teatades sellest alles rentimise päeva hommikul. Broneerimistasu maksma ei pea.

Hea teenindus
Oleme saanud klientidelt hulgaliselt tagasisidet ja rahulolev klient on meie jaoks parim tunnustus. Sellele toetudes julgeme väita, et saate meie juures alati parima teeninduse osaliseks. Olete teretulnud meie klientide perre!

Operatiivsus
Oleme 24/7 kättesaadavad, sest teeme endast kõik oleneva, et soovijad saaksid vajadusel oma peole batuudi tellida. Meie veebilehel on iga batuudi juures kalender, kust saab batuudi saadavust kontrollida.

Lahkus
Batuudijuss armastab korraldada oma klientide seas loosimisi ning kinkida aeg-ajalt terveks päevaks tasuta batuudirendi õiguse. Samuti on Batuudijussil aeg-ajalt ikka käsil mõni heategevuslik üritus, kus lapsed lausa tasuta hüpata saavad, nt lasteaiad või kolmikute kokkutulek vmt.

Ausus ja panus ühiskonda.
Batuudijuss OÜ on aus maksumaksja, kõik meie töötajad on ametlikult tööle vormistatud. Me ei varja käivet, kogu meie tegevus on ametlik, kõik riiklikud maksud on korrektselt tasutud ja meil ei ole võlgnevusi hankijate ja koostööpartnerite ees. Võime kindlalt väita, et oma konkurentide seas oleme me ühed vähestest ausatest maksumaksjatest. Meie väite tõestust saad kontrollida Maksu- ja Tolliameti poolt avalikustatud maksude tasumise informatsioonist, mille leiad siit.  


Mõned tutvustavad videod: